Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Hazır Gıda Ürünleri

Hazır Gıda Ürünleri

Hazır Gıda Ürünleri

Hazır Gıda

Günlük hayatın telaşında da yanınızda olan sanal marketiniz Bikeşfet, hazırgıda seçenekleriyle en lezzetli gıdaları sizlerle buluşturacaktır. Dondurulmuş gıdalar ve pratik yiyecekler için dünya ve Türkiye markası olan bilinen markalarla birlikte, son kullanma tarihine dikkat edilerek sizlerle paylaşılan uzun vadede mutfağınızda tutabileceğiniz ürünler sunar. Uygun ödeme kolaylığı ve hızlı teslimatla kapınızda olacaktır.

Hazır Gıda Çeşitleri

Fırında ısıtarak, ocakta ve sıcak suyla tencerenizden sofranıza gelmiş kadar lezzetli hazır gıda seçeneklerini hızlı teslimatla adresinizde karşılayabilirsiniz. Dondurulmuş et ve et ürünleri, mantı, konserve ürünler aynı zamanda noodle çeşitlerini de en uygun fiyata bulabileceğiniz binlerce seçenek sizi bekliyor olacaktır. Lezzetinden ödün vermemiş güzel yiyecek yelpazesiyle bilinen markaların size özel ikramları olacak tazeliği de sıcaklıkla bulacaktır.

Güzel ve lezzetli hazır yiyecekler, buzlukta saklayabileceğiniz fırın ve ocakta ısıtarak lezzetini kaybetmeden tüketebileceğiniz yiyeceklerdir. Dünya markası ürünler, Türkiye’ye özel markalarla birlikte yöresel lezzetleri de bulabileceğiniz börek, tatlı ve sulu yemek çeşitlerini de sipariş verebilirsiniz.

Hazır Gıda Fiyatları

Online satış alanının en uygun fiyatları ve en orijinal fikirleriyle buluşmuş hazır gıda, çeşnili, sade ve fırından seçeneklerle sunulmaktadır. Sulu yemekler, hamur işi ürünler, konserve yiyecekler ve turşularda lezzetli gıdalarla buluşmanızı sağlayacak en uygun fiyat aralıklarıyla sanal marketiniz Bikeşfet’te sizi bekliyor. Binlerce ürünü bulabileceğiniz mutfak ürünleri, çorbalar, makarnalar, sulu yemeklerle dünyanın en özel yiyeceklerini sizlere sunacaktır.

Balık, et, tavuk yemekleri, makarna çeşitleri, çorbalar ve hamur işi ürünler hiç bu kadar ucuz olmamıştır. Bikeşfet ile en uygun fiyat ve en hızlı teslimat sanal marketinizle anında adresinizde.

Hazır Gıda Online Satın Al!

Her gün hizmetinizde olan, siz evde ve işteyken ihtiyaçlarınızı karşılayan temel gıdadan, hazır gıdaya kadar birçok ürüne sahip olan sanal market Bikeşfet, güvenli ödeme ve hızlı teslimatla anında kapınızda. Online satın al seçeneğinden yararlanarak, sevdiğiniz binlerce ürünü en uygun fiyatlarla alabilir, hazır yiyeceklerle de sofranızı lezzetli ürünlerle şenlendirebilirsiniz. Özel fiyat aralıkları ve ödeme kolaylığıyla siz gelmeden biz sizin adresinizdeyiz. 

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 139 (6 Sayfa)