Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Et & Tavuk Ürünleri

Et & Tavuk Ürünleri

Et & Tavuk Ürünleri

Et- Tavuk

Çiftlikten sofralarına gelecek et- tavuk ürünleri, tazeliğiyle ve özel ambalajlanmış paketlerle birlikte adresinize teslim edilecektir. Özenle seçilen markalardan ve çiftliklerden Bikeşfet reyonlarında yerini alış et ve et ürünleri, dondurulmuş olarak da sunulmaktadır. Taze sevenler için haftalık ve dondurulmuş tercih edenler için de özel buzluğumuzda beklettiğiniz ürünler en uygun fiyatlarla sunulur.

Et- Tavuk Çeşitleri

Koyun, kuzu, dana eti, tavuk ve hindi etiyle birlikte kuş başı, filito, julyen kesim et ürünleri, kıyma ve kıyma çeşitleriyle birlikte adresinize teslim edilmek için tazelikle sizi bekliyor olacaktır. Et- tavuk ürünleri için gerekli olan bütün koruma ve saklama koşulları uygulanırken adresinize yönlendirilirken de gerekli olan bütün ambalajlama işlemleri yerine getirilir.

Ürünleri tazeliğinden emin olabilir, lezzetli yemeklerinizde kullanacağınız istediğiniz kesim ve cins et türünü tercih edebilirsiniz. Özel indirimleriyle onlarca et ve tavuk ürünü her gün adresinize gönderilebilecek anında hizmetinizde olarak kolay ödeme yöntemleriyle satın alabilmeniz sağlanacaktır.

Et- Tavuk Fiyatları

Özel fiyat seçenekleriyle kilogram ayarlaması yaparak, ister gramaj üzerinden isterseniz paketle online kasap hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Et- tavuk fiyatları en uygun seçeneklerle, dana, koyun ve keçi ürünleri de dahil olmak üzere onlarca et ürünüyle birlikte sunulacaktır. Izgaralık, yemeklik ve kızartmalık seçenekleri online sanal market üzerinden sipariş ederek en uygun fiyat aralıklarıyla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Güvenli ödeme ve kolay alışveriş imkanları sunarak, özel yöntemlerle korunan etler, tazeliğini ve lezzetini kaybetmeden sizlere sunulacaktır. Keyifli alışverişinize lezzetli ürünlerle karşılık veren yemeklik et ve tavuklar çiftlikten sofrasına sunulacak seçeneklerle bir araya gelmiştir.

Et- Tavuk Online Satın Al!

Hemen satın alabileceğiniz özel fiyatlar ve adrese teslim seçenekleriyle et- tavuk ürünleri tazeliğinden emin olarak gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Online ödeme yöntemleri kullanarak, kapıda temassız teslimat seçenekleri de sunan Bikeşfet sanal market, kısa zamanda teslimatınızı gerçekleştirecektir.

Tazelik ve lezzet için her zaman yanınızda olacak ürünler, size özel seçeneklerle sunulurken, güvenli ödeme yöntemleriyle birlikte hızlı teslimatla da sanal market güvencesinden yararlanmanızı sağlayacaktır. Lezzetli ve taze et ve et ürünleri için her gün sipariş verebilirsiniz.

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.