Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Süper Market 7/24

Süper Market 7/24


İnsanların market ihtiyacını karşılamasına imkan sağlayan Süper Market sanal mağazada atıştırmalıklar, temizlik ve deterjan grubu, meyve sebze reyonu, fırın bir unlu mamuller kategorisi, süt ve kahvaltılık ürünler, hazır gıda, organik, doğal ve günlük ürünler,  içecek grubu, et ve tavuk reyonu, evcil hayvan mama kategorisi gibi birçok kategoride binlerce farklı ürün yer almaktadır.

Süper Market 7/24 Ürünleri

İnternet alışverişini çok daha keyifli ve güvenilir hale getiren Bikesfet.com alışveriş sitesinde market ürünleri sıfır risk güvencesinde tüketici ile buluşur. İşyerlerinin bütün ailelerin ihtiyaçlarını karşılayacak olan binlerce farklı ürün bir tık ile ayağınıza geliyor.

Yüzlerce markanın ürünlerine kolay ve hızlı şekilde ulaşma imkanı sağlanıyor. Farklı kategorilerdeki binlerce ürün Süper markete gitmeye gerek kalmadan anında ve zahmetsiz bir şekilde sipariş ediliyor.

Kullanıcılar evden çıkmadan tüm ihtiyaçlarına Süper Market 7/24 ürünleri ile hızlı biçimde sahip oluyor.

Süper Market 7 /24 Çeşitleri

Tüm ev ve ofis tüketim malzemeleri, gıda ürünleri, içecekler ihtiyaç duyulan tüm kategorilerde binlerce üründen oluşan kaliteli Süpermarket 7/24 çeşitleri cazip fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile sunuluyor.

Türkiye'nin güven duyduğu markaların ürünleri kullanıcıların beğenisine sunulurken gıda ürünü kategorisinden günlük ürünler temin ediliyor. Evde ihtiyaç bitmez, günlük ihtiyaçların karşılanması için her bütçeye uygun fiyatlardaki ürünleri tüketiciye sunan online alışveriş mağazası her türlü ihtiyaç duyulan üzerine kolaylıkla ulaşma imkanı sağlar.

Zahmetsiz bir alışveriş deneyimi için Süper Market 7/24 market alışveriş seçeneğini tercih eden kullanıcılar satın aldıkları ürünlere aynı gün Tüm Türkiye'ye ulaşma imkanı ile sahip olur. Türkiye'nin en gelişmiş üretim teknolojisi ve kapasitesine sahip olan tedarikçileri ile geniş ürün gamı içinde süt ve süt ürünleri kategorisinde günlük, taze ve yüksek kaliteli ürünler müşterileri sunulmakta.

Et ve tavuk ve yolunda İslami kurallara uygun olarak kesilen hijyenik, güvenilir, sağlıklı ürünler bulunur. Temel gıda bölümünde tüm müşterilerin beklentilerini karşılayacak oldukça zengin ürün çeşidi uygun fiyat ile sunulur.

Şarküteri ve kahvaltılık reyonunda taze yumurtadan reçel ve bala, pekmez ve tahinden tahıl gevreklerine, zeytin çeşitlerinde et ürünleri ve dondurulmuş ürünlerine kadar birçok farklı ürün yer almakta.

Mevsime uygun günlük ve taze ürünler meyve ve sebze kategorisinde hizmeti sunulmaktadır. Soğuk zincir bozulmadan taşına ve uygun şartlarda muhafaza edilen ürünler dalından koparıldığı ilk günkü kadar tazedir.

Atıştırmalık ürünler kategorisinde ise hesaplı fiyatlar ile kaliteli ürünler sunulmakta. İçecek bölümündeki ürün çeşitleri insanların ihtiyaç duyduğu her ürüne tek noktada ulaşmaya olanak sağlıyor. Temizlik ürünleri kategorisinde ise işletme ve kurumların en temel ihtiyaçları içerisinde yer alan tüm temizlik malzemeleri sunuluyor.

Hayatı kolaylaştıran kağıt ürünlerinin yanı sıra kişisel bakım ve kozmetik ürünleri kategorisi de ihtiyaç duyulan tüm ürünleri toptan güvencesi ve kalitesiyle müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Süper Market 7/24 Fiyatları

Bikesfet.com online Süper Market 7/24 ürün tedarikinin yanı sıra özel fiyat ve ödeme kampanyaları ile keyifli alışveriş imkanı sağlar. Günlük hayatın her alanında ihtiyaç duyulan ürünler cazip ödeme seçenekleri uygun fiyat politikası ile tüketicilere sunulur.

Zengin ürün çeşidi en kaliteli ürünler, kredi kartı, senet ya da çek gibi hiçbir belge olmadan taksit imkanı sunularak tüketiciye kolaylık sağlanır. Uygulanan fiyat politikası ile insanlar istediği gibi alışveriş yaparken maliyetlerde en düşük seviyeye çekilir. Talep ve ihtiyaçlara göre çeşitlendirilen ürün gamı hesaplı fiyatlar ile sunulur.

Süper Market 7/24 Online Market

Türkiye'nin her bölgesinde ve her ilde hizmet veren online market uygun fiyatları, piyasadaki lider markaların ürünleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Her aşamada önceliği koşulsuz müşteri memnuniyeti olan online mağazada güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunulur.

Süper Market 7/24 Satın Al

Tüm markalara tek bir mağaza altında birleştirerek hem rekabetli hem de satın alma gücünde öne çıkmayı sağlayan online mağazanın tedarik zinciri içerisinde yer alan tüm ürünler uygun fiyat politikası çerçevesinde müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile sunulur.

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)