Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Outdoor

Outdoor

Outdoor

Outdoor

Outdoor, dış mekan veya açık hava anlamına gelen bir kelimedir. Bu terim daha çok doğa sporlarını anlatmak için kullanılır.

Outdoor Ürün Çeşitleri

Bu kategori altında doğa yürüyüşü, trekking, kampçılık, tırmanma, yamaç paraşütü, rafting, kano, su altı dalgıçlığı gibi sporlar yer alır.

Ekstrem spor kategorisi olarak da adlandırılan bu bölüme ait ürünlerin ortak özellikleri özel şartlara karşı dayanıklı olmalarıdır. Örneğin doğa yürüyüşü ve trekking için tasarlanmış olan giyim ürünlerinde farklı zeminlere karşı dayanıklı ayakkabılar bulunur. Benzer şekilde kampçılık ürünlerinde soğuk havalarda da kullanılabilen çadırlar, matlar, giyim ürünleri ve ayakkabılar yer alır. Rafting ve kanoda ise hem soğuk havalara hem de ıslaklığa karşı koruma sağlayacak ekipmanlar vardır.

Outdoor’da kullanılan giyim ürünleri, ayakkabılar ve aksesuarlar hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanmıştır. Ayrıca kız çocukları ve erkek çocukları için de üretilmiş olan malzemeler de vardır. Tüm malzemelerin farklı renk seçenekleri ve modelleri de bulunmaktadır.

Outdoor Ürün Fiyatları

Outdoor ürünlerin birçoğu özel materyallerden üretilmiştir. Ayrıca bazı giyim ürünlerinde ve aksesuarlarında kullanım kolaylığı sağlayacak ekstra bölmeler bulunur. Bu detaylar kullanıcılara çok çeşitlilik ve konfor sağlar. Birçok markanın doğa sporları için ayrılmış ürünleri bulunmaktadır. Aynı marka içerisinde farklı modellerde ürün görmek de mümkündür. Dolayısıyla bu kategorideki ürünlerin fiyatlarında da farklılıklar bulunur. Ürün fiyatları genel olarak markaya, malzeme tipine, ürün özelliklerine ve tasarım özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ancak en iyi markaların ürünlerini uygun fiyatlarla satın almak da mümkündür. Çünkü Bikeşfet, kaliteyi avantajlı fiyatlarla sunmaktadır.

Outdoor Ürünleri Online Satın Al

İhtiyacınız olan outdoor ürünleri online olarak satın almanız son derece kolaydır. Bu işlem yalnızca birkaç dakika sürer. Üstelik ürünler tercih etmeniz durumunda kapınıza kadar gelir. Online satın alımda ilk adım ürünü seçmektir. Bunun için web sitesinde yer alan filtreleri, ürün görsellerini ve açıklama bilgilerini kullanabilirsiniz. Ürüne karar verdikten sonra ise sayfa üzerinde ilerleyerek teslimat bilgileri ve ödeme seçimi bölümüne gelmeniz gerekir. Bu aşamada teslimat adresinin detaylarını sayfaya girmeniz ve ödeme kanalını seçmeniz beklenmektedir. Son aşama ise ödeme kartına ait bilgilerin yazılması ve onaylanmasıdır.

 

 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.