Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Altın Ürenleri

Altın Ürenleri

Altın Ürenleri

Altın

Altın, farklı alanlarda yüzyıllardır kullanılan maden çeşitlerinden biridir. Bu muhteşem maden, parlak sarı rengi sayesinde özellikle mücevher dünyasının vazgeçilmezi olmuştur. Çünkü hem dış etmenlere dayanıklıdır hem de harika bir görünümü vardır.

Altın Çeşitleri

Günümüzde de altını; kolye, bilezik, bileklik, saat, küpe, takı seti gibi ürünlerde görmek mümkündür. Hatta altının suyuna batırılmış takılar, roz (rose gold) ve beyaz renklerindeki takılar da oldukça modadır.

Altının tasarımları ise farklılıklar içerir. Altından yapılmış takılarda; çiçek, gül, yıldız, nazar boncuğu, kalp, harf, sonsuz sembolü gibi birçok farklı model vardır. Ayrıca dini semboller, kişi portreleri, burç sembolleri de oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Farklı özel taşlarla, nazar boncuklarıyla veya ince zincirlerle bütünleştirilmiş zarif altından bileklikler son derece modadır. Bazı bileklik, saat ve kolyeler erkekler tarafından da sık tercih edilir. Ayrıca altından takılar her yaş grubuna uygundur. Bu takılar; doğum günü, sevgililer günü, anneler günü gibi özel günlerde de harika hediye seçenekleridir. Bunların yanında; uzun süreli kullanılabilen bebek küpeleri ve bileklikleri güzel hediye alternatifidir.

Altın Fiyatları

Altın, piyasada farklı ayarlarda üretilmiş olarak bulunan bir madendir. Bu özellik ürünlerde altının hangi oranda bulunduğuyla ilgilidir. Dolayısıyla altının fiyatları kaç ayar olarak üretildiğiyle yakından ilişkilidir. Ancak bu etkenle beraber ürünün büyüklüğü, üründeki diğer malzemelerin çeşidi, işlemenin şekli ve ürün işçiliği de fiyatlarda belirleyicidir. Bikeşfet’te bulunan takılar tüm bu etmenler göz önüne alınsa da en uygun fiyat politikasıyla müşterilere sunulmaktadır. Böylece müşteriler kaliteli takılara avantajlı fiyatlarla sahip olma şansını yakalar.

Altın Online Satın Al

Her dönem moda olan altın takıları online satın almak oldukça kolaydır. Bunun için ilk yapmanız gereken site içerisindeki takı çeşitlerini incelemektir. İnceleme sırasında ürün görsellerinden ve açıklamalarından yararlanmanız mümkündür. Daha sonra ise birbirinden farklı takılar arasında seçim yapmanız ve satın alma seçeneğine geçmeniz gereklidir. Ödeme bilgileri, teslimat adresi gibi bilgilerin seçilip onaylanmasının ardından tüm işlemler tamamlanacaktır. Online alışveriş hem çok hızlı ve pratik hem de oldukça avantajlıdır. Bu alışveriş türünün avantajlarından yararlanmak için seçtiğiniz takılarla kombin oluşturacak diğer parçaları da sipariş verebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.