Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Hakkımızda

Hakkımızda


Zengin ürün çeşitliliğine sahip sanal market Bikesfet.com gıdadan kozmetiğe, kırtasiyeden zücaciyeye, elektronikten kitaba, tekstilden tüm ihtiyaçlara her kategoride gereksinimleri karşılamaya devam ediyor.

Kurulduğu günden bu yana müşteri beklentilerine odaklanan sanal market tüm Türkiye'ye 7 gün 24 saat hizmet sunuyor. Kredi kartı, çek ya da senet gibi hiçbir şekilde belge talep etmeden tüm ürünlerde taksit imkanı sunan sanal mağazada aynı gün teslimat gerçekleştirilir. 

Yurtdışı faaliyetlerinde müşteri odaklı, yenilikçi, güvenilir insana topluma ve çevreye karşı duyarlı olan Bikesfet.com yaşam standartlarını ileri düzeye taşıma konusunda öncü rol üstlenmektedir.

Sağlıklı yaşamı destekleyen bir ihtiyaç duyulan geniş bir ürün portföyüne sahip olan sanal mağaza, başta yaşamı destekleyen ürünler olmak üzere Anadolu lezzetlerini, özgün markalı ürünleri, sertifikalı ürün uygulamalarını tüm Türkiye'ye ulaştırmaya devam ediyor.

Zengin Ürün Çeşitliliği

Güvenilir bir alışveriş deneyimi sunan sanal market her zaman güvenilen ve tercih edilen alışveriş merkezi olmayı sürdürüyor. Aile bütçesine katkıyı esas alan fiyatlandırma politikası izleyen mağazada öncü uygulamalar ve benzersiz hizmet kalitesi ile zengin ürün çeşitliliği öne çıkıyor.

·         Eşsiz alışveriş deneyimi

·         Kaynak yaratan verimlilik

·         Sürdürülebilir büyüme

·         Erişilebilir hane sayısını arttırma gibi dişlere sahip olan firmada fark yaratan ve yüksek tüketici bilinci oluşturulmakta.

Kurumsal Değerler

Kalite yönetim sistemine sahip olan Bikesfet.com başarılı iş yapış şekilleri ile sektörde kalite anlayışının lideri ve güvencesi olmaya devam ediyor. Misyonu, vizyonu ve stratejileri ile her zaman modern, güvenilir, yüksek kalitede ekonomik hizmetler sunuluyor.

Online alışveriş mağazasında müşteri odaklılık, güvenilirlik, duyarlılık, sektörde liderlik, verimlilik yenilikçilik tüm çalışanların bağlı olduğu kurumsal değerler arasında yer alıyor.

Ekonomik Ve Güvenilir

Binlerce farklı ürün için saklama koşullarına göre muhafaza edilir. Tüm ürünler günlük ve taze olarak aynı gün teslim edilir. İşyeri ya da evlerde ihtiyaçları online olarak karşılanmasını sağlayan sanal market ekonomik ve güvenilir kaliteli ürünleri özen ile seçilir.

Ürünler tedarik aşamasından paketlemeye, nakliyeden kapıda teslim aşamasına kadar birçok alanda titiz bir çalışma yapılarak tüketiciye sunulur. İnsanlara kaliteli ürün ulaştırmak için özveri ile çalışan online mağazada geniş ödeme yöntemlerinin yanı sıra evraksız ve belgesiz taksit imkanı da sağlanır.

Tüm kategorilerde sunan özel indirimli fırsatlardan yararlanmak yeni fırsatlardan haberdar olmak için hiç sitesini ziyaret edebilir ürünleri inceleme şansına sahip olabilirsiniz.

Aynı Gün Teslim

Verilen siparişler aynı gün teslim edilir ve tek tıkla güvenli alışveriş deneyimi yaşanan sanal market ile istenen her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarmak söz konusudur.

Online mağaza uygulamalarına her geçen gün geliştirerek başta tüketici olmak üzere üretici ve perakendecinin ve ihtiyaçlarına mümkün olduğu kadar kaliteli ve hızlı cevap vermeye devam ediyor.

Hızlı, basit ve güvenilir alışveriş zamandan tasarruf etmeyi sağlarken sistem alışveriş maliyetlerini de düşürüyor.