Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Halı & Kilim & Paspas

Halı & Kilim & Paspas

Halı & Kilim & Paspas

Modern tasarımlar, en iyi markalar ve uygun fiyat aralıklarıyla halı& kilim & paspas modelleri, banyo, oda ve antre için dizayn edilmiş seçeneklerle sunulmaktadır. Türkiye’nin ve dünyanın en sevilen markalarıyla işbirliği yapan sanal marketiniz Bikeşfet, özellikle en iyi kalitedeki modelleri sunarken size hızlı teslimat ve güvenli ödeme garantisi verir.

Halı & Kilim & Paspas Çeşitleri

Jel tabanlı banyo paspası, odanıza özel tasarımlarla halı modelleri, antre ve koridorlar için kilimler, el işleme ve makine tasarımlarıyla bir araya gelerek istediğiniz ölçülerde alabileceğiniz seçeneklerle sunulmuştur. Ev dekorasyonu için farklı renklerle ve baskılarla tasarlanmış, ışıltılı tasarımlar, evinizin her an konforla buluşmasını sağlayacaktır.

Rustik kilim modelleri, baskılı ve işlemeli halılar, çocuk odaları, genç odaları ve salonlara özel tasarımlarla sunulurken, kalite ile buluşmaktadır. Halı & Kilim & Paspas modern dokusu, uygun fiyatları ve göz alıcı tasarımlarla ilgileri üzerine çekecek, evinizin ferah ve ışıltılı görünmesinde katkıda bulunacak seçenekleri geniş ev tekstili ürünleri arasında sizlere sunar.

Halı & Kilim & Paspas Fiyatları

En uygun fiyatlarla 60 x 120, 120 x 120, 200 x 200 cm modeller, Halı & Kilim & Paspas Tasarımlarıyla, banyo, salon ve yetişkin odaları için dizayn edilmiştir. En iyi markalarla, ekonomik fiyat ölçülerinin buluştuğu tasarımlar, el işleme, makine ve özel yün tasarımlarla sunulur.

Shugy halı, dokuma halı, makine halı, çocuk odası halı, genç odası halı ve jel tabanlı paspas ile birlikte kilim takımları da evinizin her köşesini ayrı kılacak, özel tasarımlar ve markalarla en uygun fiyatlara satın almanızı sağlayacaktır. Modern doku ve tasarımlarla, güvenli alışverişin adresiyle hemen tanışabileceğiniz Bikeşfet, bir keşifle binlerce halı, paspas ve kilim modellerini adresinize teslim edecektir.

Halı & Kilim & Paspas Online Satın Al!

Online satış platformu üzerinden istediğiniz renk, model ve tasarımları ölçülerini seçerek sipariş verebileceğiniz geniş bir sanal market sunulmaktadır. Halılarınız, kilim ve paspaslarınız için en yeni tasarımları, dünya markası modellerle buluşturmuş Türkiye’nin yöresel ve yerel markalarına da arşivinde yer vererek, güvenli ödemeyle evinizin dekorasyonuna katkı sağlamaya hazırdır.

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.