Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Elektronik Ürünler

Elektronik

Türkiye'nin ve dünyanın teknoloji markalarını avantajlı fiyatlar ile sunan Bikesfet.com sanal market oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet veriyor. Her markaya ait cep telefonu ve aksesuarları, bilgisayar ya da tablet, oyunculara özel ürünler, oyun konsolları, görüntü, ses ve oyun ürünleri yer almaktadır.

Aynı zamanda online alışveriş sitesinde elektronik ve elektrikli ev aletleri, beyaz eşyalar, kişisel bakım aletleri, giyilebilir teknoloji, klima ve ısıtıcılar da ürün portföyü içerisinde yer alır.

Elektronik Ürünler

İnsan hayatının vazgeçilmezleri arasında yer alan son teknoloji elektronik ürünler web sitesinde tüketicileri bekliyor. En fazla tercih edilen ürünler arasında yer alan akıllı telefonlarda farklı özelliklere sahip modeller ve markaların en özel ürünleri satış mağazasında yer almaktadır.

Hem eğlence hem de iş için kullanılan birçok farklı bilgisayar modeli ünlü markaların etiketleri ile sunuluyor. Yüksek verim minimum zaman kaybı ile üretkenliği arttırmaya yardımcı olan ürünler uygun fiyatları ile burada yer alıyor.

İnce tasarımı ve yüksek performansı ile öne çıkan laptop modelleri mobiliteyi arttırırken aynı zamanda masaüstü bilgisayarlar ile limitli alanlarda gösteriş ve performansı bir araya getiriyor.

Ev, iş ya da oyun için geliştirilen farklı özelliklere sahip bilgisayar modelleri elektronik ürünler kategorisinde yer alıyor. Son nesil teknolojik ürünlerin bir arada sunulduğu ve her alanda teknolojiye eve taşıyan ürünler Bikesfet.com sanal market aracılığı ile sahip olmaya imkan sağlıyor.

Elektronik Çeşitleri

Kullanışlı ve kaliteli ürün modelleri kullanıcıları performans açısından da tatmin etmeyi başarıyor. Evlerde bulunan insan yaşamında olmazsa olmaz demirbaşlar içerisinde yer alan buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak ve davlumbaz modelleri de uygun fiyatlı ile insanların beğenisine sunuluyor.

Hesaplı fiyatlar ile her cebi uygun çözümler sunan online market birçok dünya markasının ürünlerine tek adresten ulaşma imkanı sağlıyor. Avantajlı beyaz eşya fiyatlarından yararlanan tüketiciler evde hem enerji hem de zaman tasarrufu elde ediyor.

Hayatı kolaylaştıran elektronik ve elektrikli ev aletlerinde de hızlı ve pratik çözüm üreten sanal market yaşam standardını yükselten ürünleri ile öne çıkıyor. Yerli ve yabancı markaların etiketini taşıyan elektrik ve elektronik ürünler geniş ürün yelpazesi içinde yer alıyor.

Oyun dünyasının olmazsa olmazlarından olan kulaklık, oyuncu Mouseları, direksiyon seti ve giyim fiyatları gibi birçok oyuncu aksesuarı her cebi uygun sayısız model fiyat avantajı ile satışa sunuluyor.

Elektronik Fiyatları

Teknolojiye ihtiyaç duyulan her an en avantajlı çözümler ve en uygun fiyatlar ile tüketicinin yanında yer almaya devam eden Bikesfet.com zengin ürün yelpazesi içerisinde her ihtiyacı karşılayacak olan ürünleri bulmak söz konusu.

Türkiye'nin en zengin elektronik kategorisine sahip olan Sanal Market Türkiye'deki ve dünyadaki Lider üretici firmalarının mesleği ne en kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla sunuyor.

Ürün yelpazesini ve müşteri portföyünü sürekli geliştiren online mağazada müşteri memnuniyeti vazgeçilmezler arasında ilk sırada yer alır.

Elektronik Online Market

Zengin lojistik ağına sahip olan firma satın alınan ürünleri Türkiye'nin her yerine ve her bölgesine aynı gün teslim eder. Kendi alanında lider olan marka ve firmaları ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan web sitesinde sorunsuz ve sıkıntısız şekilde ürün akışı sağlanır.

Hem hizmeti hem de ürünlerde kaliteyi hedefleyen ve sektörde hızla büyümesini sürdüren sanal market toplumsal sorumluluğunun farkında olarak çevre bilinci anlayışı ile faaliyet gösteriyor.

Güvene dayalı bir alışveriş deneyimi sunan platformda yılların tecrübesi öne çıkıyor. Uygun fiyat ve kaliteli elektronik ve elektrikli ürünler müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile sunulur.

Kullanıcı dostu sanal mağaza ürün çeşitliliğinin yanı sıra hızlı, pratik bir güvenlik alışveriş imkanı ile de dikkat çekiyor. Ürünleri kolaylıkla ulaşmaya imkan sağlayan filtreleme özelliği bulunan sanal market gelişmiş teslimat seçeneklerinin yanı sıra kredi kartsız, senet ya da çek vermeden taksitli alışveriş imkanı tanıyor.

Elektronik Satın Al

Talep ve beklentilere karşılık verilen birçok modern hizmetin yer aldığı online süpermarketin tercih edilme oranı oldukça yüksek. Her yaşa ve her gruba kitabeden elektronik ürünler tüketicileri birçok farklı avantajı ile sunuluyor.

Hijyenik şartlarda kapıya kadar getirilen ürünler özellikle evden çıkmayanlar için mükemmel alternatifler oluşturuyor.