Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Baharat Ürünleri

Baharat Ürünleri

Baharat Ürünleri

Baharat Ürünleri

Baharat ürünleri, sezonluk olarak hazırlanır. Yılın belirli dönemlerinde mevsimsel olarak toparlanan baharatlar kurutulup, öğütülerek sofralarımıza kadar getirilir.

Baharat Ürünleri Çeşitleri

Pul biber, karabiber, kimyon, kekik ve beraberindeki birçok baharat ürünleri, çeşitlilik gösterir. Baharat ürünlerinin yapımı, sezonluk olarak sağlanır. Mevsimsel olarak toparlanıp, öğütülür. Sağlıklı bir şekilde el yapımı olarak hazırlanan ürünler, uzun süreli olarak kullanılır. El yapımı hazırlanan ürünler içerisinde herhangi bir kimyasal madde bulunmaz ya da katkı maddesi içermez. Bu sebeple sağlık açısından faydalı bir üründür. Yemekleri lezzetlendirdiği gibi organik olması sebebiyle de, çoğunluğun tercihindedir. Baharatlar öğütülme durumuna göre farklılık gösterir.

·         Kimi baharatlar daha tane tane haldeyken,

·         Kimisi tamamen öğütülmüş şekildedir.

Emekçi kadınların el yapımı ürünleri, online olarak sistem üzerinde satışa sunulur. Yemekleri, salataları, sosları ya da sofranızda ki birçok ürünü lezzetlendirmek istediğiniz takdirde, el yapımı organik ürünleri sizde deneyimleyebilirsiniz.

Baharat Ürünleri Fiyatları

Baharat ürünleri yemekler, salatalar ya da soslar için kullanılabilir. Birbirinden farklı lezzetleri daha lezzetli hale getirmek için yer edilen ürünler, sezonluk olarak ev yapımı şeklinde hazırlanır. Anadolu'nun belirli bölgelerinde emekçi kadınların hazırlayıp, satışa sundukları baharat ürünleri, ekonomik fiyatlarla yer alır. Ürünlerin ekonomik boy, büyük ya da küçük boy olmak üzere değişkenlik gösteren paketlenmeleri, fiyatlandırmalarda da artış ya da azalış sağlar. Ürünler yalnızca lezzetlendirmek amacıyla değil, organik olduğu için insan vücuduna da sağlıklıdır. İçeriğinde katkı maddesi, renklendirme ya da farklı bir malzeme yer almadığı için çoğunluğun tercihindedir. Çocuklarınız ile sağlıklı bir şekilde tüketebilirsiniz. Baharat ürünleri fiyatları, genel olarak aynı düzeydedir. Ekonomik bir şekilde bütçeye uygun olarak satın alabilirsiniz.

Baharat Ürünleri Online Satın Al 

Yazın belirli dönemlerinde, kışlık hazırlıklar yapılmaya başlanır. Kışlık hazırlıklar içerisinde baharat ürünleri de gelir. Baharat ürünleri yörelere göre farklılık gösterir. Kimisinde acı yoğunluklu ürünler yapılırken, kimisinde ise bitkisel ürünler el yapımı olarak hazırlanır. Geleneksel ürünler, online bir şekilde satışı sunulur. Damak zevkinize göre ürünü sistem üzerinden online olarak satın aldığınız takdirde, adresinize iade gerçekleşir. Kaliteli, güvenilir ve sağlıklı ürünleri siz de tercih edebilirsiniz. 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.