Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Çocuk Ayakkabı

Çocuk Ayakkabı

Çocuk Ayakkabı

Çocuk Ayakkabı

Ayakkabılar, çocukların gelişimi açısından önemli ekipmanlardan biridir. Çünkü ayakkabılar ilk yaşlardan itibaren çocukları, attığı her adımda destekler. Ayrıca bu ekipmanlar ayakları dış etmenlere karşı korur ve böylece dört mevsim yürüme ve koşma kolaylığı sağlar.

Çocuk Ayakkabı Çeşitleri

Çocukayakkabı modellerini temel olarak kız çocuk ve erkek çocuk olarak ikiye ayırmak mümkündür. Her iki kategoride de farklı model ve numara seçenekleri vardır. Küçük kız çocuğu ayakkabılarında onların zevklerine hitap edecek pembe, kırmızı, beyaz, krem, açık gri gibi renkleri daha ağırlıklı olarak görmek mümkündür. Kız çocuğu spor ayakkabılarında ayak tabanının ve bileklerin konforunu artıracak özel detaylar da vardır. Ayrıca çizgi film karakterli spor ve günlük ayakkabı modelleri de oldukça sık tercih edilmektedir. Benzer durum erkek çocuk ayakkabılarında da geçerlidir. Bu ayakkabıların küçük yaşlar için olanları genellikle çizgi film karakteri baskılıdır. Daha büyük yaşlarda ise beyaz, siyah, gri, antrasit, mavi, lacivert gibi renkleri görmek mümkündür. Spor erkek çocuk ayakkabılarında da konforu ve kullanıcılığı artıracak özel detaylar bulunmaktadır. Erkek çocukları için tasarlanmış olan günlük ayakkabılar ise çocukların aktivitelerini destekler ve dayanıklılık katar. Ayrıca bu ayakkabı modelleri oldukça şıktır.

Çocuk Ayakkabı Fiyatları

Çocuk ayakkabı fiyatları; markaya, modele ve üretiminde kullanılmış olan malzemelere göre değişmektedir. Ayrıca yaş gruplarına özel olarak üretilen farklı tasarımlar da fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Dolayısıyla çocuk ayakkabılarını farklı fiyat aralıklarında görmek mümkündür. Bikeşfet bu ürünleri en iyi fiyat politikasıyla müşterilerine sunmaktadır. Böylece müşteriler web sayfasında yer alan avantajlı fiyatlardan yararlanabilir.

Çocuk Ayakkabı Online Satın Al

Bikeşfet’te birbirinden güzel onlarca çocuk ayakkabı modeli bulunmaktadır. Üstelik bu modelleri online olarak satın almak da oldukça kolaydır. Bunun için ilk yapmanız gereken modele ve ayak numarasına karar vermektir. Bu aşamada ürün görsellerinden ve açıklamalarından yararlanabilirsiniz. Farklı kombin alternatifleri oluşturmak için ise birden fazla renk ve modeli sepetinize ekleyebilirsiniz. Satın almanın bir diğer aşaması ise teslimat adres bilgilerinin girilmesi ve ödeme yönteminin seçilmesidir. Bu noktadan sonra kart bilgilerinizi girerek ve ödemeye onay vererek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.